přidat inzerát
Cokoliv.info
 

Nalezeno zboží na dotaz "karnevalova maska pirat".

karnevalova maska pirat

karnevalova maska pirat
Výdělek emailem online
rychlá půjčka
Karnevalová maska Pirát Karnevalová maska Pirát (hledat)
Karnevalová maska Pirát Dodávka zahrnuje: jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Pirát z jedinečné kategorie masky fantasy a filmové masky, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska..
Mysticum.CZ 1 231,- Kč
Karnevalová maska Pirát s bradavicemi Karnevalová maska Pirát s bradavicemi (hledat)
Karnevalová maska Pirát s bradavicemi Dodáme vám: jednu Halloween masku (v univerzální velikosti pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Pirát s bradavicemi z kategorie masky Halloween, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce, se v tomto případě, naší masce špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mi..
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová Kšilt Pirát Karnevalová Kšilt Pirát (hledat)
Dětská pirátská kšiltovka s motivem lebek je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při dětské oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 67,- Kč
Výdělek emailem online
Karnevalová Čapka Pirát černá Karnevalová Čapka Pirát černá (hledat)
Dětská pirátská čapka s motivem lebky v černé barvě je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při dětské oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 70,- Kč
Karnevalová Čapka Pirát červená Karnevalová Čapka Pirát červená (hledat)
Dětská pirátská čapka s motivem lebky v červené barvě je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 70,- Kč
Karnevalová maska MIRIAM (2 ks) Karnevalová maska MIRIAM (2 ks) (hledat)
Okouzlující dámská karnevalová maska v šesti barevných variantách. Má rozměry 140 x 170 mm a zavazuje se pomocí černé stuhy. Maska evokuje vzhled motýla, je bohatě zdobena a je doplněna o kamínky v barvě těla masky. Je olemována dekorační stuhou ve zlaté barvě.
Galanterie Stoklasa 234,- Kč
Karnevalová maska Kostlivec Karnevalová maska Kostlivec (hledat)
Kostým Kostlivec Ve vel. 6-7 let.Halloweenský  dvoudílný kostým kostlivce.100 % polyester.  
Sabihračky 375,- Kč
Karnevalová maska škraboška (1 ks) Karnevalová maska škraboška (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska z kvalitního plastu. Přichycuje se pomocí stužky, která je vždy v barvě masky. Skvěle se hodí ke karnevalovému kostýmu i na tematicky zaměřené plesy k plesovým šatům. Mix je tvořen náhodně volenými barvami.
Galanterie Stoklasa 27,- Kč
Karnevalová maska Dinosaura Karnevalová maska Dinosaura (hledat)
Karnevalová maska Dinosaura Obsah dodávky: jednodílná Karnevalová maska Dinosaura bez dalších doplňků Materiál: latex Velikost: univerzální pro dospělé
Mysticum.CZ 948,- Kč
Karnevalová maska čert Karnevalová maska čert (hledat)
Maska čerta.
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska MOTÝL (1 ks) Karnevalová maska MOTÝL (1 ks) (hledat)
Už vás nebaví každoročně chodit na karneval jako princezna? Pak si pořiďte tuto nádherně barevnou masku ve tvaru motýla. Maska má rozměr 130 x 200 mm a váže se pomocí saténové stužky. Je k dostání v pěti barvách – oranžová, červená, růžová, fialová a modrá. Masky jsou vyrobeny z kvalitního plastu.
Galanterie Stoklasa 29,- Kč
Karnevalová maska Kostlivec Karnevalová maska Kostlivec (hledat)
Kostým Kostlivec Ve vel. 6-7 let.Halloweenský  dvoudílný kostým kostlivce.100 % polyester.  
Sabihračky 375,- Kč
Karnevalová maska Podvodník Karnevalová maska Podvodník (hledat)
Karnevalová maska Podvodník Reálná maska vyrobená z pěnového latexu. Chcete si změnit obličej k nepoznání? Zvolte si karnevalovou masku Podvodník a zaručeně Vás nikdo nepozná. Stačí se trochu jinak obléknout a můžete vyrazit na karneval, nebo párty a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu neuvěřitelně realistická a detailní, navíc je velmi odolná a snese i trochu hrubší zacházení. Při správném užívání, je pak použitelná kdykoliv a kdekoliv. Oproti konkurenčním maskám, které jsou po prvním po.
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová maska čert Karnevalová maska čert (hledat)
Maska čerta.
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska péřová (5 ks) Karnevalová maska péřová (5 ks) (hledat)
Karnevalová péřová maska pro nezapomenutelné večery. K dostání je v mnoha barevných variantách, v mixu jsou náhodně vybrané barvy i vzory. Fotky jsou pouze orientační, každá barva může mít jiné ozdoby, jiné lemování. Péřová maska je vhodná jako doplněk na plesy a dětské karnevaly. Na zadní straně je upevněna gumička, díky které se maska přizpůsobí jakékoliv velikosti hlavy.
Galanterie Stoklasa 111,- Kč
Karnevalová Maska Rytíř Karnevalová Maska Rytíř (hledat)
Celoobličejová maska Rytíř je vhodným vylepšením kostýmu určeného pro oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 116,- Kč
Karnevalová maska KAMILA (1 ks) Karnevalová maska KAMILA (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska z plastu v šesti zajímavých barevných variantách o rozměru 100 x 160 mm. Je bohatě zdobena po celém svém obvodu. Na těle masky jsou namalovány zlatou či stříbrnou barvou různé ornamenty, které masce dodávají punc originality a tajemnosti. Přidělává se pomocí černé stuhy.
Galanterie Stoklasa 113,- Kč
Karnevalová maska Ork válečník Karnevalová maska Ork válečník (hledat)
Karnevalová maska Ork válečník Dodávka zahrnuje: jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Ork válečník z jedinečné kategorie masky fantasy a filmové masky, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těm..
Mysticum.CZ 2 456,- Kč
Karnevalová maska Vřískot Karnevalová maska Vřískot (hledat)
Maska vřískot.Univerální velikost.
Sabihračky 39,- Kč
Karnevalová maska Pes z pekla Karnevalová maska Pes z pekla (hledat)
Karnevalová maska Pes z pekla Popis: Karnevalová maska Pes z pekla Tuto originální speciální FX karnevalovou masku Pes z pekla vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálníc..
Mysticum.CZ 1 562,- Kč
Karnevalová maska Džin Karnevalová maska Džin (hledat)
Karnevalová maska Džin Dokonalou originální latexovou karnevalovou masku Džin vyrobil ručně filmový výtvarník. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s naší maskou špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou mas..
Mysticum.CZ 1 338,- Kč
Karnevalová Maska Divadelní Karnevalová Maska Divadelní (hledat)
Maska obličeje je vhodným doplňkem maškarního kostýmu při oslavě, párty nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 165,- Kč
Karnevalová maska Baba Karnevalová maska Baba (hledat)
Karnevalová maska Baba Chystáte se na masopustní veselí, karneval, strašidelnou party nebo nějakou jinou akci, na které potřebujete masku? Možná Vás zaujme tato karnevalová maska Baba. Tak trochu ruská strašidelná babička ohromí každého! Ještě si opatřit vhodné stařecké šaty a nůši na záda a můžete vyrazit! Tato reálná maska je vyrobená z pěnového latexu. Chcete změnit svůj obličej k nepoznání? Zvolte karnevalovou masku Baba, a zaručeně Vás nikdo nepozná. Stačí se trochu jinak obléknout a vyrazit na..
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová maska Anubis Karnevalová maska Anubis (hledat)
Karnevalová maska Anubis Parádní kostýmová karnevalová maska Anubis vyrobená z pěnového latexu. Jdete na karneval a správně jste se rozhodli pro naše masky v sekci masky upíři a vlkodlaci. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a vystrašíte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i trošku hrubší zacházení. Při správném používání, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik okolností a hlavně ji využijeme v roce několikrát. Máme spoustu kar.
Mysticum.CZ 2 009,- Kč
Karnevalová Maska Lebka Karnevalová Maska Lebka (hledat)
Celoobličejová maska "Lebka" s brýlemi je vhodný doplněk kostýmu pro jakoukoliv oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 317,- Kč
Karnevalová Maska Čarodějnice Karnevalová Maska Čarodějnice (hledat)
Celoobličejová maska "Čarodějnice" je vhodný doplněk kostýmu pro jakoukoliv oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 140,- Kč
Karnevalová maska Šimpanz Karnevalová maska Šimpanz (hledat)
Karnevalová maska Šimpanz Máte lepší nápad, když jdete potěšit děti, nebo si jen udělat z přátel legraci, a nasadit si originální kostým a k němu doplnit hezkou, milou, legrační zvířecí masku. Karnevalová maska Šimpanz vyrobená z pěnového latexu. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i malé, hrubší zacházení. Při správném užívání masky, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik okolností.
Mysticum.CZ 1 595,- Kč
Karnevalová Maska Drak Karnevalová Maska Drak (hledat)
Maska na celý obličej "Drak" je skvělým doplňkem kostýmu pro jakoukoli zábavnou příležitost. Velkou pozornost vzbudíte na kterékoli oslavě narozenin, firemním večírku, na karnevalu, i na Hellowenu. Prostě všude tam, kde se chcete pobavit a třeba i někoho vylekat. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta nebo roztomilé zvířátko. Taktéž je maska vhodným dárkem, oslavence i všechny slavící...
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 317,- Kč
Karnevalová maska Arabský šejk Karnevalová maska Arabský šejk (hledat)
Karnevalová maska Arabský šejkKrásná a originální karnevalová maska Arabský šejk je vyrobená z pěnového latexu. Obohaťte svůj kostým originálním doplňkem v podobě reálné masky a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu neuvěřitelně realistická a detailní, navíc je velmi odolná a snese i trochu hrubší zacházení. Při správném užívání je pak použitelná kdykoliv a kdekoliv. Oproti konkurenčním maskám, které jsou po prvním použití potrhané lze tuto masku libovolně nasazovat a sundávat aniž by nějaký
Mysticum.CZ 1 898,- Kč
Karnevalová Maska Ďábelský netopýr Karnevalová Maska Ďábelský netopýr (hledat)
Maska na celý obličej "Ďábelský netopýr" je skvělým doplňkem kostýmu pro jakoukoli zábavnou příležitost. Velikost této masky odpovídá velikosti hlavy dospělé osoby. Není vhodná pro děti. Maska má velmi moderní design, který připomíná typické figury z poutí, které Vás vítají ve strašidelných domech. Velkou pozornost vzbudíte na kterékoli oslavě, firemním večírku, na karnevalu, i na Hellowenu. Prostě všude tam, kde se chcete pobavit a třeba i někoho...
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 317,- Kč
Karnevalová maska Čertova žena Karnevalová maska Čertova žena (hledat)
Karnevalová maska Čertova žena Tuto originální speciální FX karnevalovou masku Čertova žena vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na mír..
Mysticum.CZ 1 902,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Indián Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska péřová INKA (5 ks) Karnevalová maska péřová INKA (5 ks) (hledat)
Karnevalová péřová maska o rozměru 26 x 27 cm je vhodná na plesy i dětské karnevaly. V jednom balení je 5 ks masek, k dostání je 5 zajímavých barevných variant. Maska na hlavě drží díky gumičce, která je upevněna na zadní straně. Pro svou pružnost se přizpůsobí jakékoliv velikosti hlavy.
Galanterie Stoklasa 65,- Kč
Karnevalová maska Krysa hnědá Karnevalová maska Krysa hnědá (hledat)
Karnevalová maska Krysa hnědá Jdete na karneval za hnědou krysu. Nasaďte si zvířecí masku z měkkého latexu, oblékněte si vhodný kostým a začněte pískat. To bude, panečku, párty! Máte lepší nápad, jak potěšit děti nebo si užít s přáteli pořádnou legraci, než uspořádat karnevalovou party? Oblékněte si při té příležitosti originální kostým a doplňte ho hezkou legrační zvířecí maskou. Karnevalová maska Krysa hnědá je vyrobená z pěnového latexu. Doveďte svůj kostým k dokonalosti a pobavte celé okolí. Ma..
Mysticum.CZ 956,- Kč
Karnevalová Dětská Maska pavouka Karnevalová Dětská Maska pavouka (hledat)
Maska obličeje s pavoučkem a motivem pavoučí sítě je vhodným doplňkem maškarního kostýmu při dětské oslavě, párty nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 152,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska Kočka mourovatá Karnevalová maska Kočka mourovatá (hledat)
Karnevalová maska kočka mourovatá Máte lepší nápad, když jdete potěšit děti, nebo si jen udělat z přátel legraci, a nasadit si originální kostým a k němu doplnit hezkou, milou, legrační zvířecí masku. Karnevalová maska Kočka mourovatá vyrobená z pěnového latexu. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i malé, hrubší zacházení. Při správném užívání masky, je pak použitelná kdykoliv a za jakých.
Mysticum.CZ 956,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska MOTÝL s glitry (1 ks) Karnevalová maska MOTÝL s glitry (1 ks) (hledat)
Chystáte se na karneval? Pak vám jistě nesmí chybět tato maska o rozměru 130 x 200 mm, která se váže pomocí černé saténové stužky. Masky jsou posety třpytivými glitry a jsou k dostání v šesti nádherných barvách – zelenomodrá, červená, růžová, fuchsiová, růžovofialová a zelená. Masky vyrobené z plastu dodáváme po jednom kuse.
Galanterie Stoklasa 22,- Kč
Karnevalová maska Krvežíznivý démon Karnevalová maska Krvežíznivý démon (hledat)
Karnevalová maska Krvežíznivý démon Dokonalou originální latexovou karnevalovou masku Krvežíznivý démon vyrobil ručně filmový výtvarník. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s naší maskou špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatím..
Mysticum.CZ 1 785,- Kč
karnevalova maska pirat
© 2009-2014 cokoliv.info, provozuje care4u s. r. o..
Prohledáváme 2 008 718 výrobků v 626 obchodech. Přidat obchod. Načteno za 3.1 vteřin. Zásady ochrany osobních údajů.