přidat inzerát
Cokoliv.info
 

Nalezeno zboží na dotaz "karnevalova maska pirat".

karnevalova maska pirat

karnevalova maska pirat
Výdělek emailem online
rychlá půjčka
Karnevalová maska Pirát Karnevalová maska Pirát (hledat)
Karnevalová maska Pirát Dodávka zahrnuje: jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Pirát z jedinečné kategorie masky fantasy a filmové masky, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska..
Mysticum.CZ 1 231,- Kč
Karnevalová maska Pirát s bradavicemi Karnevalová maska Pirát s bradavicemi (hledat)
Karnevalová maska Pirát s bradavicemi Dodáme vám: jednu Halloween masku (v univerzální velikosti pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Pirát s bradavicemi z kategorie masky Halloween, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce, se v tomto případě, naší masce špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mi..
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová Kšilt Pirát Karnevalová Kšilt Pirát (hledat)
Dětská pirátská kšiltovka s motivem lebek je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při dětské oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 67,- Kč
Výdělek emailem online
Karnevalová Čapka Pirát červená Karnevalová Čapka Pirát červená (hledat)
Dětská pirátská čapka s motivem lebky v červené barvě je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 70,- Kč
Karnevalová Čapka Pirát černá Karnevalová Čapka Pirát černá (hledat)
Dětská pirátská čapka s motivem lebky v černé barvě je vhodným doplňkem pirátského kostýmu při dětské oslavě a párty, nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým čepicím, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte ve vikinga, piráta, zvířátko nebo kovboje. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 70,- Kč
Karnevalová Maska Rytíř Karnevalová Maska Rytíř (hledat)
Celoobličejová maska Rytíř je vhodným vylepšením kostýmu určeného pro oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 116,- Kč
Karnevalová maska KAMILA (1 ks) Karnevalová maska KAMILA (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska z plastu v šesti zajímavých barevných variantách o rozměru 100 x 160 mm. Je bohatě zdobena po celém svém obvodu. Na těle masky jsou namalovány zlatou či stříbrnou barvou různé ornamenty, které masce dodávají punc originality a tajemnosti. Přidělává se pomocí černé stuhy.
Galanterie Stoklasa 113,- Kč
Karnevalová maska Ork válečník Karnevalová maska Ork válečník (hledat)
Karnevalová maska Ork válečník Dodávka zahrnuje: jednu masku (univerzální velikost pro dospělého člověka) Dokonalou originální speciální karnevalovou masku Ork válečník z jedinečné kategorie masky fantasy a filmové masky, vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těm..
Mysticum.CZ 2 456,- Kč
Karnevalová maska Vřískot Karnevalová maska Vřískot (hledat)
Maska vřískot.Univerální velikost.
Sabihračky 39,- Kč
Karnevalová maska Pes z pekla Karnevalová maska Pes z pekla (hledat)
Karnevalová maska Pes z pekla Popis: Karnevalová maska Pes z pekla Tuto originální speciální FX karnevalovou masku Pes z pekla vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálníc..
Mysticum.CZ 1 562,- Kč
Karnevalová maska Džin Karnevalová maska Džin (hledat)
Karnevalová maska Džin Dokonalou originální latexovou karnevalovou masku Džin vyrobil ručně filmový výtvarník. Běžné gumové či latexové masky z levné produkce se s naší maskou špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji, nedají srovnávat. Díky dobré flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Zatímco běžnou mas..
Mysticum.CZ 1 338,- Kč
Karnevalová Maska Divadelní Karnevalová Maska Divadelní (hledat)
Maska obličeje je vhodným doplňkem maškarního kostýmu při oslavě, párty nebo karnevalu. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 165,- Kč
Karnevalová maska Baba Karnevalová maska Baba (hledat)
Karnevalová maska Baba Chystáte se na masopustní veselí, karneval, strašidelnou party nebo nějakou jinou akci, na které potřebujete masku? Možná Vás zaujme tato karnevalová maska Baba. Tak trochu ruská strašidelná babička ohromí každého! Ještě si opatřit vhodné stařecké šaty a nůši na záda a můžete vyrazit! Tato reálná maska je vyrobená z pěnového latexu. Chcete změnit svůj obličej k nepoznání? Zvolte karnevalovou masku Baba, a zaručeně Vás nikdo nepozná. Stačí se trochu jinak obléknout a vyrazit na..
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová maska čert Karnevalová maska čert (hledat)
Maska čerta.
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska Anubis Karnevalová maska Anubis (hledat)
Karnevalová maska Anubis Parádní kostýmová karnevalová maska Anubis vyrobená z pěnového latexu. Jdete na karneval a správně jste se rozhodli pro naše masky v sekci masky upíři a vlkodlaci. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a vystrašíte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i trošku hrubší zacházení. Při správném používání, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik okolností a hlavně ji využijeme v roce několikrát. Máme spoustu kar.
Mysticum.CZ 2 009,- Kč
Karnevalová Maska Lebka Karnevalová Maska Lebka (hledat)
Celoobličejová maska "Lebka" s brýlemi je vhodný doplněk kostýmu pro jakoukoliv oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 317,- Kč
Karnevalová Maska Čarodějnice Karnevalová Maska Čarodějnice (hledat)
Celoobličejová maska "Čarodějnice" je vhodný doplněk kostýmu pro jakoukoliv oslavy a párty, nebo karneval. Udělejte si vaší párty opravdu veselou. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta, nebo zvířátko. Taktéž oslavence i všechny slavící potěšíte vtipným dárkem a na vaší párty nikdo nezapomene.
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 140,- Kč
Karnevalová maska Kostlivec Karnevalová maska Kostlivec (hledat)
Kostým Kostlivec Ve vel. 6-7 let.Halloweenský  dvoudílný kostým kostlivce.100 % polyester.  
Sabihračky 375,- Kč
Karnevalová maska čert Karnevalová maska čert (hledat)
Maska čerta.
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska Šimpanz Karnevalová maska Šimpanz (hledat)
Karnevalová maska Šimpanz Máte lepší nápad, když jdete potěšit děti, nebo si jen udělat z přátel legraci, a nasadit si originální kostým a k němu doplnit hezkou, milou, legrační zvířecí masku. Karnevalová maska Šimpanz vyrobená z pěnového latexu. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i malé, hrubší zacházení. Při správném užívání masky, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik okolností.
Mysticum.CZ 1 595,- Kč
Karnevalová maska MIRIAM (2 ks) Karnevalová maska MIRIAM (2 ks) (hledat)
Okouzlující dámská karnevalová maska v šesti barevných variantách. Má rozměry 140 x 170 mm a zavazuje se pomocí černé stuhy. Maska evokuje vzhled motýla, je bohatě zdobena a je doplněna o kamínky v barvě těla masky. Je olemována dekorační stuhou ve zlaté barvě.
Galanterie Stoklasa 234,- Kč
Karnevalová maska Kostlivec Karnevalová maska Kostlivec (hledat)
Kostým Kostlivec Ve vel. 6-7 let.Halloweenský  dvoudílný kostým kostlivce.100 % polyester.  
Sabihračky 375,- Kč
Karnevalová maska škraboška (1 ks) Karnevalová maska škraboška (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska z kvalitního plastu. Přichycuje se pomocí stužky, která je vždy v barvě masky. Skvěle se hodí ke karnevalovému kostýmu i na tematicky zaměřené plesy k plesovým šatům. Mix je tvořen náhodně volenými barvami.
Galanterie Stoklasa 27,- Kč
Karnevalová maska Dinosaura Karnevalová maska Dinosaura (hledat)
Karnevalová maska Dinosaura Obsah dodávky: jednodílná Karnevalová maska Dinosaura bez dalších doplňků Materiál: latex Velikost: univerzální pro dospělé
Mysticum.CZ 948,- Kč
Karnevalová maska MOTÝL (1 ks) Karnevalová maska MOTÝL (1 ks) (hledat)
Už vás nebaví každoročně chodit na karneval jako princezna? Pak si pořiďte tuto nádherně barevnou masku ve tvaru motýla. Maska má rozměr 130 x 200 mm a váže se pomocí saténové stužky. Je k dostání v pěti barvách – oranžová, červená, růžová, fialová a modrá. Masky jsou vyrobeny z kvalitního plastu.
Galanterie Stoklasa 29,- Kč
Karnevalová maska Podvodník Karnevalová maska Podvodník (hledat)
Karnevalová maska Podvodník Reálná maska vyrobená z pěnového latexu. Chcete si změnit obličej k nepoznání? Zvolte si karnevalovou masku Podvodník a zaručeně Vás nikdo nepozná. Stačí se trochu jinak obléknout a můžete vyrazit na karneval, nebo párty a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu neuvěřitelně realistická a detailní, navíc je velmi odolná a snese i trochu hrubší zacházení. Při správném užívání, je pak použitelná kdykoliv a kdekoliv. Oproti konkurenčním maskám, které jsou po prvním po.
Mysticum.CZ 560,- Kč
Karnevalová Maska Drak Karnevalová Maska Drak (hledat)
Maska na celý obličej "Drak" je skvělým doplňkem kostýmu pro jakoukoli zábavnou příležitost. Velkou pozornost vzbudíte na kterékoli oslavě narozenin, firemním večírku, na karnevalu, i na Hellowenu. Prostě všude tam, kde se chcete pobavit a třeba i někoho vylekat. Díky karnevalovým maskám, kostýmům a doplňkům se snadno proměníte v čarodejnici, smrťáka, čerta nebo roztomilé zvířátko. Taktéž je maska vhodným dárkem, oslavence i všechny slavící...
Dekorace.cz - bytové doplňky, párty, dárky, vánočn 317,- Kč
Karnevalová maska péřová (5 ks) Karnevalová maska péřová (5 ks) (hledat)
Karnevalová péřová maska pro nezapomenutelné večery. K dostání je v mnoha barevných variantách, v mixu jsou náhodně vybrané barvy i vzory. Fotky jsou pouze orientační, každá barva může mít jiné ozdoby, jiné lemování. Péřová maska je vhodná jako doplněk na plesy a dětské karnevaly. Na zadní straně je upevněna gumička, díky které se maska přizpůsobí jakékoliv velikosti hlavy.
Galanterie Stoklasa 111,- Kč
Karnevalová benátská maska MARCO (1 ks) Karnevalová benátská maska MARCO (1 ks) (hledat)
Benátské masky s držadlem v různých tvarech a s různým zdobením. Každá maska má rozměr 18x24cm a má cca 30cm plastovou ozdobnou tyč pro uchopení.Benátské masky jsou již od 13. století nedílnou součástí karnevalu v italských Benátkách, jehož tradice byla po zániku Benátské republiky znovu obnovena v roce 1979 a koná se vždy začátkem února.
Galanterie Stoklasa 175,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Indián Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska Orangutan deluxe Karnevalová maska Orangutan deluxe (hledat)
Karnevalová maska Orangutan deluxe Máte lepší nápad, když jdete potěšit děti, nebo si jen udělat z přátel legraci, a nasadit si originální kostým a k němu doplnit hezkou, milou, legrační zvířecí masku. Karnevalová maska Orangutan deluxe vyrobená z pěnového latexu. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i malé, hrubší zacházení. Při správném užívání masky, je pak použitelná kdykoliv a za ja..
Mysticum.CZ 2 234,- Kč
Karnevalová maska Krysa bílá Karnevalová maska Krysa bílá (hledat)
Karnevalová maska Krysa bílá Máte lepší nápad, když jdete potěšit děti, nebo si jen udělat z přátel legraci, a nasadit si originální kostým a k němu doplnit hezkou, milou, legrační zvířecí masku. Karnevalová maska Krysa bílá vyrobená z pěnového latexu. Doplníte si svůj kostým k nepoznání a pobavte celé okolí. Maska je díky použitému materiálu dokonale realistická a detailní, k tomu je velmi odolná a snese i malé, hrubší zacházení. Při správném užívání masky, je pak použitelná kdykoliv a za jakých kolik oko.
Mysticum.CZ 796,- Kč
Karnevalová maska plastový Indián Karnevalová maska plastový Indián (hledat)
Karnevalová plastová maska s motivem indiánů.  
Sabihračky 19,- Kč
Karnevalová maska  - ČERT set (2 sada) Karnevalová maska - ČERT set (2 sada) (hledat)
Karnevalová sada pro malé čerty obsahuje čelenku s rohy, vidle a čertovský ocas. Čelenka měří po obvodu 43 cm a rohy jsou velké 10 cm, vidle měří 38 cm a ocas 19 cm. Vše je vyrobeno z kvalitního materiálu, sada tak vydrží více maškarních akcí. Rohy a vidle jsou navíc ozdobeny černým chmýřím, vidle jsou ještě doplněny o černou stužku, ze které se dá udělat malá mašle. Trojzubec je společně s rohy vycpán, aby držel svůj tvar. V jednom balení jsou dvě sady v černočervené barvě.
Galanterie Stoklasa 156,- Kč
Karnevalová maska - čarodějův klobouk (1 ks) Karnevalová maska - čarodějův klobouk (1 ks) (hledat)
Karnevalový klobouk pro správného čaroděje. Vnitřní obvod je cca 58-60 cm a výška 30 cm. Pavučiny a pavouci jsou vytvořeni stříbrnou barvou, která jim dodá na atraktivitě a zářivosti. Klobouk je vyztužen, aby dobře držel svůj tvar, a je vyroben z kvalitního polyesteru.
Galanterie Stoklasa 58,- Kč
Karnevalová maska BUTTERFLY s peřím (1 ks) Karnevalová maska BUTTERFLY s peřím (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska rozměr 130 x 200 mm. Váže se pomocí saténové stužky a je zdobena peřím a glitry.
Galanterie Stoklasa 72,- Kč
Karnevalová maska čerta Mamon Karnevalová maska čerta Mamon (hledat)
Karnevalová maska čerta Mamon Tuto originální speciální FX karnevalovou masku čerta Mamon vyrobil ručně filmový výtvarník z měkkého pěnového latexu. Oproti běžným gumovým či latexovým maskám se v tomto případě jedná o masku špičkové kvality, která se až neuvěřitelně přizpůsobuje obličeji. Díky výtečné flexibilitě se na masku dokonce přenáší i Vaše mimika. S těmito vlastnostmi maska získává na přesvědčivosti a živosti, s jakou je možné se setkat jen u profesionálních filmových FX masek vyráběných na míru. Z.
Mysticum.CZ 1 231,- Kč
Karnevalová maska GLITRY s peřím (1 ks) Karnevalová maska GLITRY s peřím (1 ks) (hledat)
Okouzlující karnevalová maska o rozměru 130 x 200 mm. Váže se pomocí saténové stužky a je ozdobena peřím. Kvalitní plast, ze kterého je maska vyrobena, je poseta glitry v barvě, která vytváří kontrast s dominující barvou. Masky jsou k dostání v modré, fialové, růžové, černé, bílé i červenorůžové barvě. Ať už si vyberete jakoukoliv, věřte, že budete na večírku zářit.
Galanterie Stoklasa 72,- Kč
Karnevalová maska péřová s rukojetí (1 ks) Karnevalová maska péřová s rukojetí (1 ks) (hledat)
Karnevalová maska s peřím a s rukojetí. Velikost masky 10 x 30 cm, peří 20 x 30 cm a rukojeti 10 x 26 cm. Maska nemá gumičku k přichycení na tvář, drží se pomocí rukojeti před obličejem. Vhodná je především ke kostýmu šlechtičny. Je olemována flitry, na pravé straně je péřový vějíř ozdobený flitrovou květinkou. Maska je k dostání v černé a červené barvě.
Galanterie Stoklasa 244,- Kč
karnevalova maska pirat
© 2009-2014 cokoliv.info, provozuje care4u s. r. o..
Prohledáváme 2 020 426 výrobků v 626 obchodech. Přidat obchod. Načteno za 2.3 vteřin. Zásady ochrany osobních údajů.